Veriler yükleniyor...

Bağcılar / İSTANBUL

iSTOÇ TOPTANCILAR ÇARŞISI 12 ADA NO 120

+212 659 86 68 - +90 531 301 4692

info@sevimlerkozmetik.com

Tarihçe

Sevimler Kozmetik 1992 yılında kurulmuş Türkiye’nin ilk ıslak mendil firmalarından biridir. 2005 yılından bu yana 40’ın üzerindeki ülkeye ihracatını yapmaya devam etmektedir. Her gün gelişen teknolojisi ve Ar-Ge çalışmalarıyla gün geçtikçe daha da ileriye gitmektedir. Sevimler Kozmetik imal ettiği ürünlerinde ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Bünyesinde Sevimler Baby’s’, Sambo Baby’s , Sun Fresh, Lady Fresh, Sufyy Soft, Semi Love, Semi Iassmin, Iassmin Soft, Sem Papila, Hagis, Pepino Baby, Niki Baby, Renkli Kids, Renkli Premium, Rainbow diye 15 marka tescili bulunmaktadır.

Sevimler Kozmetik gerek kendi markasıyla gerek private label olarak 25 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Çalışkan yönetimi ve Ar-Ge ekibiyle düzenli olarak toplam kalite, uygun fiyat, hijyen ve  memnuniyeti önem verilen firmamızda kalite bilincinin geliştirilmesi ve yerleştirilmesi amacıyla düzenli olarak eğitimler verilmektedir.

Ayrıca şirketimiz verimlilik ve kalite açısından alt yapısını tamamlamış AB normlarına uygun üretim tesisine sahiptir. Sevimler Kozmetik  7200 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde ıslak mendil, deterjan, sıvı sabun ve diğer temizlik ürün grubunda imalatını yapmaktadır. Yüzde seksen ihracat odaklı çalışan firmamız rakipleri arasında da her geçen gün ihracat payını artırmaktadır.